Android Tango ile Ücretsiz Videolu Görüşme

ana12 Android Tango ile Ücretsiz Videolu Görüşme viber android tango video tango android indir android tango uygulaması android tango sorunu android tango rehber android tango programı android tango nedir android tango nasıl kullanılır android tango indir android tango download android tango ayarları android tango apk android tango Android Tango ile Ücretsiz Videolu Görüşme

Tango uygulaması ile ücretsiz sesli ve görüntülü görüşmeleriniz yapabilirsiniz.

Google Play Store deki en iyi videoli ve sesli görüşme uygulamasının başında gelen Tango uygulaması Skype ile yarış halinde ses ve görüntü kalitesi başarılı olan uygulama bir çok kullanıcı tarafından tam not almayı başarmış durumda.

Android Tango uygulaması kullanmak için üyelik alma şartınız var üyeliği ise ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Üyelik işlemlerini hallettikten sonra arkadaşlarınızı kullanıcı adlarına göre arayıp kişi listenizi oluşturabilirsiniz.

Tango uygulamasının bir diğer güzel özelliği ise grup görüşmeler yapabilmesi hem sesli hemde videolu. Çevrimdışı arkadaşlarınıza videolu ve sesli mesaj bırakma özelliğide bulunmakta.

Üyelik esnasında cep telefonuzu yazarak kendi rehberinizdeki arkadaşlarınız eşleştirip size otomatik arkadaş listenizi oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Sohbet esnasında ruh halinizi yansıtan smileyler ve özel efekler kullanabilir sohbetlerinize renk katabilirsiniz. Tango kullanıcıları ile internet üzerinden ücretsiz olarak sohbet ederek faturlarınızın kabarmasını önleyebilirsiniz.

Google marketten indir

 

Galeri :

Video :

Ilgili Aramalar:

Leave a Reply