İnstagram Hakkında Herşey

İnternette Instagram Profilleri

İnternette Instagram’ı Keşfedin

İnternette profilime nasıl ulaşırım?

İnternette Instagram hesabınıza erişmek için, instagram.com adresine gidip Instagram kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterlidir. Profilinizi görmek için instagram.com/[kullanıcı adı] adresine de gidebilirsiniz.

Takip ettiğim kişilerin fotoğraflarını nasıl görürüm?

Sizin ve takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı fotoğraflar akışınızda gösterilir. Fotoğraf akışınıza gitmek için, sayfanın sağ üst köşesindeki 164895810321211 305146032 İnstagram Hakkında Herşey Uygunsuz içerikleri nasıl şikayet ederim? Takip ettiğim kişilerin fotoğraflarını nasıl görürüm? Profilimin en üst kısmında hangi fotoğrafların görüneceğini kontrol edebilir miyim? Profilimi nasıl düzenlerim? Profilimi kimlerin görebileceğini nasıl kontrol edebilirim? Profilimi kimler görebilir? Profilim internette arama motorlarına eklenir mi? Olası telif hakkı ihlallerini nasıl şikayet ederim? Mobil Instagram uygulamasında belirlediğim ayarlar İnternette bir Instagram hesabı oluşturabilir miyim? Instagramın internet sitesinde de geçerli midir? İnstagram İnternette profilime nasıl ulaşırım? Fotoğraflarımı beğenmesini veya yorum yapmasını istemediğim birini nasıl engellerim? Fotoğrafımı kimler beğenebilir veya yorum yapabilir?  simgesine tıklayın. Bir fotoğrafı beğenmek için üzerine çift tıklayın! Ayrıca instagram.com/[kullanıcı adı] adresini ziyaret ederek doğrudan bir profile gidebilirsiniz.

164895810321211 258202818 İnstagram Hakkında Herşey Uygunsuz içerikleri nasıl şikayet ederim? Takip ettiğim kişilerin fotoğraflarını nasıl görürüm? Profilimin en üst kısmında hangi fotoğrafların görüneceğini kontrol edebilir miyim? Profilimi nasıl düzenlerim? Profilimi kimlerin görebileceğini nasıl kontrol edebilirim? Profilimi kimler görebilir? Profilim internette arama motorlarına eklenir mi? Olası telif hakkı ihlallerini nasıl şikayet ederim? Mobil Instagram uygulamasında belirlediğim ayarlar İnternette bir Instagram hesabı oluşturabilir miyim? Instagramın internet sitesinde de geçerli midir? İnstagram İnternette profilime nasıl ulaşırım? Fotoğraflarımı beğenmesini veya yorum yapmasını istemediğim birini nasıl engellerim? Fotoğrafımı kimler beğenebilir veya yorum yapabilir?

Profilimi nasıl düzenlerim?

Profili Düzenle’ye dokunarak adınız, kullanıcı adınız, biyografiniz ve internet sitenizden oluşan herkese açık bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Profil fotoğrafınızı düzenlemek için, profilinizi Instagram mobil uygulamasında düzenlemeniz gerekir.

Profil bilgilerinizin bir kısmını sadece siz görebilirsiniz. Sadece sizin görebileceğiniz bilgilere e-posta adresiniz, telefon numaranız, cinsiyetiniz ve doğum tarihiniz dahildir.

İnternette bir Instagram hesabı oluşturabilir miyim?

Şimdilik internet sitemizden bir Instagram hesabı oluşturmak mümkün değildir. Instagram hesabınızı Apple veya Android uygulamasından oluşturmanız gerekir.

Profilimin en üst kısmında hangi fotoğrafların görüneceğini kontrol edebilir miyim?

Şimdilik, profil sayfanızın en üst kısmındaki fotoğraflar rastgele seçilmektedir ve hangi fotoğrafların hangi konumda gösterileceği kontrol edilememektedir.

Gizlilik ve Ayarlar

Profilimi kimler görebilir?

Fotoğraflarınız herkese açık olarak ayarlanmışsa, internette instagram.com/[kullanıcı adınız] sayfasını ziyaret eden herkes profilinizi görebilir.

Fotoğraflarınız gizli olarak ayarlanmışsa, fotoğraflarınız sadece sizi takip etmesine onay verdiğiniz ve Instagram’a giriş yapmış kullanıcılar tarafından görülür.

Profilimi kimlerin görebileceğini nasıl kontrol edebilirim?

Herkese açık bir kullanıcının profilini herkes görebilir. Profilinizi paylaşmak istemiyorsanız, fotoğraflarınızı gizli olarak ayarlayabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınız yalnızca sadece sizi takip etmesini onayladığınız kullanıcılar tarafından görülür.

Instagram’daki gizlilik ayarları hakkında daha fazla bilgi alın.

Mobil Instagram uygulamasında belirlediğim ayarlar, Instagram’ın internet sitesinde de geçerli midir?

Evet, mobil Instagram uygulamasında belirlediğiniz gizlilik ayarları Instagram’ın internet sitesinde de geçerlidir.

Fotoğrafımı kimler beğenebilir veya yorum yapabilir?

Fotoğraflarınız herkese açıksa, fotoğraflarınızla herkes etkileşimde bulunabilir. Belirli kişilerin fotoğraflarınızı beğenmesini veya yorum yapmasını engellemek istiyorsanız, bu kişileri uygulama içinden engelleyebilirsiniz.

Fotoğraflarınız gizliyse, sadece takipçi olarak onayladığınız kişiler fotoğraflarınızı beğenebilir veya yorum yapabilir.

Fotoğraflarımı beğenmesini veya yorum yapmasını istemediğim birini nasıl engellerim?

Fotoğraflarınızı beğenmesini veya yorum yapmasını istemediğiniz birini engellemek için, mobil cihazınızda Instagram uygulamasını açın. Ardından, bu kişinin profiline giderek sağ üst köşedeki çark simgesine dokunun ve “Kullanıcıyı Engelle” seçeneğini seçin. Engelleme hakkında buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Profilim internette arama motorlarına eklenir mi?

Profiliniz internette arama motorlarının dizinlerine eklenir, ancak arama motorlarının fotoğraflarınızı dizinlerine ekleme izni yoktur.

Kötüye Kullanımı Şikayet Etme

Uygunsuz içerikleri nasıl şikayet ederim?

Topluluk Kurallarımızı ihlal eden içerikler gördüğünüzde, söz konusu içerikleri paylaşan hesabın sahibi olan kişiyi veya içeriğin kendisini şikayet edebilirsiniz.

  • Birinin hesabını şikayet etmek için: Söz konusu kişinin profiline gidip kullanıcı adına tıklayın ve açılır menüden Kullanıcıyı Şikayet Et seçeneğini seçin.
  • İçeriğin kendisini şikayet etmek için: Fotoğrafın altındaki üç noktaya (…) tıklayın ve Uygunsuz İçeriği Şikayet Et seçeneğine tıklayın.

Olası telif hakkı ihlallerini nasıl şikayet ederim?

Olası telif hakkı ihlallerini şikayet etmek için, lütfen bu talimatları izleyin.

 

İnstagram Sorun Giderme Oturum Aç

İnstagram Gizlilik Hakkında Yardım

İnstagram’a Nasıl kayıt olunur

İnstagram Bağlanma sorunları Facebook

İnstagram Bağlanma sorunları Twitter

İnstagram Bağlanma sorunları Tumblr

İnstagram Kamera Sorunları

İnstagram Diğer Sorunlar

İnstagram Bilgi Ekranı Sorunları

İnstagram Yükleme Sorunları

Ilgili Aramalar:

Leave a Reply